Transport krajowy

Transport krajowy

AMAFRUT świadczy usługi w zakresie krajowego transportu całopojazdowego oraz obsługi spedycyjno-logistycznej. Oferujemy przewozy na terenie Polski oraz dystrybucję towarów spożywczych i przemysłowych z naszego magazynu do centrów handlowych największych sieci sklepów w Polsce na zasadzie zestawów delegowanych z użyciem naczep o zabudowie chłodniczej o pojemności 33 palety lub naczep – plandek 33 palety.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w transporcie ładunków wrażliwych na zmiany temperatury, rzetelność i terminowość świadczonych usług. Tradycja i przeszło piętnastoletnie doświadczenie są gwarancją bezpieczeństwa Państwa ładunków oraz pełnego profesjonalizmu obsługi. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, mają Państwo pewność, że towar, który nam powierzyliście, będzie dostarczony we wskazane miejsce – szybko, bezpiecznie i terminowo.

Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty i licencje na transport krajowy i zagraniczny. AMAFRUT to pracowici, doskonale wyszkoleni ludzie, których praca i zaangażowanie tworzą wizerunek naszej firmy.