O nas

O nas

AMAFRUT - EXPORT - IMPORT SP. z o. o. powstała w roku 1997.

Działalność swoją rozpoczęła w branży transportowo logistycznej, skierowanej głównie dla przemysłu spożywczego. Celem naszej Firmy od początku swojej działalności było zapewnienie naszym klientom obsługi najwyższej jakości. Gwarantem realizacji zleceń w najwyższych standardach jest długoletnie doświadczenie w branży transportowej, sprawdzona ekipa pracowników, stabilność finansowa firmy, własna nowoczesna flota pojazdów.

Szybki i niezawodny transport w branży spożywczej to podstawa tej gałęzi gospodarki rynkowej, dlatego też posiadamy własne zaplecze 33 paletowych zestawów chłodniczych.

Wszystkie nasze pojazdy spełniają najnowszą normę emisji spalin EURO 6. Zasięgiem swojej działalności obejmujemy cały obszar Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem:

Zakres naszych usług jest poszerzony w wyniku współpracy z wieloma doświadczonymi przewoźnikami w branży chłodniczej. Co pozwala nam na realizację zleceń do wszystkich krajów na terenie Europy. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty umożliwiające realizację transportu międzynarodowego.

Od roku 2012 Spółka AMAFRUT - EXPORT - IMPORT rozszerzyła swoją działalność o import i dystrybucję owoców, cytrusów i warzyw na rynek polski, sprowadzanych z od producentów z Europy, Ameryki Południowej, Afryki i krajów Dalekiego Wschodu.

Importowane towary sprzedajemy do największych sieci handlowych na terenie kraju oraz do lokalnych odbiorców hurtowych.

AMAFRUT - EXPORT - IMPORT dysponuje magazynami  o łącznej  powierzchni przekraczającej 2500 m², na terenie których znajdują się komory chłodnicze oraz linia produkcyjna do segregacji i pakowania owoców, według zamówień naszych  klientów. Działamy zgodnie z zasadami IFS i HACCP oraz stawiamy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji swojego personelu.

Inwestowanie w kapitał ludzki jak również liczne szkolenia sprawiają, że mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę przez naszych pracowników. Główny celem naszej Spółki jest dalszy rozwój poprzez powiększanie grona naszych zadowolonych klientów.